Walka z cellulitem

0 comments
Walka z cellulitem

Cellulit to, obok zmarszczek, chyba najpowszechniejsza forma niedoskonałości skóry wśród kobiet. Skórka pomarańczowa, bo tak potocznie mówi się na to schorzenie, najczęściej pojawia się na pośladkach, udach oraz na brzuchu.

Spowodowane jest ono głównie przez nadmierną ilość estrogenu w organizmie. Zbędna tkanka tłuszczowa odkłada się na skórze w postaci nieestetycznych zgrubień, wgłębień, czasami też bolesnych bruzd, wyjątkowo trudnych do pozbycia.

Trudno jest dostrzec początkowe fazy powstawania cellulitu, bo skóra dalej jest gładka, ale po ściągnięciu da się zauważyć różnicę w jej strukturze. W kolejnych etapach widać za to zmiany gołym okiem. Jak zatem temu przeciwdziałać? Należy zacząć od wewnątrz.

Pamiętajmy, że proces usuwania cellulitu może być długi i wyczerpujący, dlatego wymaga to od nas dużo determinacji i cierpliwości. Podstawą jest tu właściwa dieta, utrzymywanie stałej wagi ciała i odpowiednia ilość ruchu. Warto również skorzystać z różnego rodzaju kosmetyków dermatologicznych, które również pomagają w zwalczaniu tego nieprzyjemnego schorzenia.

http://montibello.pl/hair-care/produkty/kategorie-produktow/ Najczęściej na slubie spotykane są klasyczne suknie z odciętą talią

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Co nowego?

Kategoryzacja